€ 3,50 excl. btw
Onze vlondervloeren zijn leverbaar in 1,5 meter lengte en 0.5 meter breed. Totaal 0,75 m² per deel. De tentvloerdelen zijn makkelijk in elkaar te schuiven en hierdoor heel eenvoudig te leggen. Wij kunnen de vloerdelen desgewenst bij u bezorgen, leggen en naderhand weer ophalen. Zelf afhalen en retourneren is uiteraard ook mogelijk. De houten vlondervloeren zijn 1,5 meter lang, houd hier rekening mee met u vervoer.
Tegen meerkosten kunnen wij de vlondervloer ook voor u leggen en naderhand weer opruimen. Informeer hiervoor naar onze mogelijkheden.
Prijs per deel van 0,5 x 1,5 meter (0,75m²).
Let op! Hout is een natuurproduct, het kan zijn dat er wat kiervorming tussen de delen optreedt en er kleurverschil is per vloerdeel.
Contact
Openingstijden
Pagina’s
© Haarlemmermeerverhuur | Algemene huurvoowaarden | Verzend/transportkosten
Beste Klant / bezoeker,
Wegens vakantie zijn wij in de periode van dinsdag 11-02-2025 t/m woensdag 05-03-2025 gesloten !!!
( deze periode zijn wij dan ook telefonisch niet bereikbaar )
Voor bestellingen voor de datum dinsdag 11-02-2025 of na woensdag 05-03-2025 worden gewoon in behandeling genomen.
Deze kunt u gewoon via onze website bestellen of per email aan ons doorgeven.
Vanaf donderdag 06-03-2025 staan wij weer voor u klaar !
Bedankt voor uw begrip !